تهدید برای تحدید!

تقطیعِ اس‌ام‌اس، موبایل، جی‌میل؛

تنافی دارد

با انسانیت!

حق‌الناس است این‌ها!

-

ادامه اگر پیدا کند این بی‌روشی و بی‌تدبیری، آن‌چنان تند و صریح و شورانگیز در هر رسانه و هرپاره‌کاغذ و هرجایی که بتوانم خواهم نوشت و گفت که به ستوه آیید و آیم!

-

تمت

/ 2 نظر / 7 بازدید
یاسین

من هم معنی این کار را نمی‌فهمم این کارها در حالی در حال انجام است که به حمد خدا قشر متعهد حرکت خوبی را در عرصه‌ی نت شروع کرده بودند نباید این حرکت‌های بی بنیه و فکر ادامه پیدا کند آقایان فعال در بسیج بدانند نسبت به این بی تدبیری اگر حرف نزنند حرف حق از حلق نا حق زده می‌شود و بازار خلط مسائل و مباحث داغتر می‌شود

سيامك محبوب

من ترجيح مي‌دهم به اين پست شما نظري بدهم: قصه قشنگيست اين قانون اساسي. ما باور كن. يه عده‌اي اومدن قانون اساسي رو نوشتن و بعد يه شرط توش گذاشتن كه روز مبدايي از اون استفاده كنند كه روز مبادا خورد به پست خودشون و خوشون رو با هموم چوب زندند. بهتره براي درك بهتر موضوع اصل بيست و پنج رو يه مروري بكنيم: بازرسي و نرساندن نامه‌ها، ضبط و فاش كردن مكالمات تلفني، افشاي مخابرات تلگرافي و تلكس،‌ سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها،‌ استراق سمع و هر گونه تجسس ممنوع است مگر به حكم قانون. تو اين مملكت اينقدر آدم فراقانوني داريم كه قانون به ت..مشون هم نيست.