تقاضا

بعد از حدودِ یک‌سال سرمای خیلی سختی خوردم ام‌شب. تبِ حسابی‌ای هم کردم. یه کولد اِستاپِ نایت خوردم اما بعید می‌دونم تأثیری داشته باشه. می‌خواستم یه پُستِ «برای خوب ‌بودن» بنویسم که متأسفانه با این حال‌م و سفری که در پیش دارم نمی‌تونم.

فقط دل‌م می‌خواست توی وب‌لاگ‌م بنویسم که من یه روزی که نمی‌دونم کِیِ قراره بمیرم مثلِ همه‌ی آدما. دوست داشتم قبل از این‌که این اتفاق بیفته به طریقی از هرکسی که حقی به گردنِ من داره تقاضای حلالیت کنم و در صورتِ لزوم اون حق رو اداء کنم. هرکس که این پست رو می‌خونه و حرفی یا چیزی داره که لازمه بدونم لطفا کامنت بذاره. حتا شده کامنتِ خصوصی. منتظرما!

/ 6 نظر / 5 بازدید
نيلو

متاسفم ! انشالله بهبود هرچه زودتر .

سين.صاد

اول اينكه سفر به سلامت بعد اينكه شما اگر تلخي كلامت را كمتر كني آدم خوبي مي‌شوي و اما هنوز از جواب آخري كه به نظر من داديد دلخورم اگر اين هم يكي از مواردي مي‌شود كه نياز به حلاليت گرفتن دارد گفتم كه بگويم كه پس فردا من مديون نباشم اگر هم كه نه هيچ

زائر بارانی

سلام! با«بهترین هدیه» به روزم... با حضور سبزتون خوشحالمون کنین!!! التماس دعا یا علی

ل.م

خدایا کاش سیستم عقلی ما به گونه ای بود که هرگز حق هایی که به گردن داریم فراموش نمیکردیم!و برعکسش را برای همیشه فراموش میکردیم!!!

خوبه آدم با اطرافیاش لااقل جوری رفتار کرده باشه که اگه یه روزی یه همچین درخواستی ازشون داشت جرات کنن و بیان و راحت بگن دلخوریا و دلگرفتگیاشونو، نه اینکه پیش خودشون بگن بذار واسه اون روزی که یکی هس که بینمون قضاوت کنه...

نازنین محمودی

تو خیلی کامنتا دوست و همسایه چه دل پری دارن! چه کردید مگه؟ :)