بسم رب الطالب بدم المقتول بکربلا

چقدر سخت است روزی را که به اميد فرجت شروع کرده بوديم به پايان برسانيم.

چقدر برای خورشيد سخت است که جمعه طلوع آخرينش نباشد . غروب جمعه بی شک غمناک ترين غروبش است . ولی از همه ی اينها که بگذريم ٬ می دانم که از همه سخت تر و دردناکتر برای خودت است که اين جمعه هم آمد و ما آماده نبوديم ٬ دوباره جمعه ای غروب شد و دلهای مشتاق کم بود ٬ می دانم صبح جمعه از همه آماده تر خودت هستی مولای من .

و نيز می دانم در غروبش هم گريان تر از همه خودت هستی ای وجود حاضر هماره ٬ اين را می دانم که برايت سخت است غروب آفتاب جمعه را نظاره نشستن ٬ می دانم سخت است ديدن آن همه دل نا مستحکمی که با غروب غروب می کنند . ما را به خاطر بی انصافی مان ببخش ٬ بخاطر غفلت مان ببخش .

و می دانم برايت سخت تر است اينکه ببينی ياران واقعی ات دوباره با چشمانی خيس آفتاب را بدرقه می کنند .

امام زمانم مرا ببخش بخاطر اينکه خانه ات را ويران کردند ٬ مرا ببخش بخاطر اينکه آرامگاه پدر و جد بزرگوارت را نيز .

مرا ببخش و باور داشته باش روزی انتقامشان را خواهم گرفت ٬ پدرم می گفت : روزی کسی  خواهد آمد که وسعت ظهورش و حضورش تا بی نهايت ٬ مهربانی اش تا ريز ترين موجودات کف اقيانوس ها و انتقامش تا آخرين نفر از دشمنان پدر و پدرانش است . روزی کسی خواهد آمد ٬ و پدرم می گفت : آن روز جمعه است و من هم می گويم ٬ روزی کسی خواهد آمد ٬ روزی تو خواهی آمد ٬ آن روز انتقام پدرت و پدرانمان را خواهی گرفت ٬ آن روز انتقام پدرت و پدرانمان را خواهيم گرفت ( ان شاءا... ) ٬ و آن روز جمعه است ٬ روزی که تو خواهی آمد...

اللهم عجل لوليک الفرج و العافيهَ والنصر و مد فی عمره الشريف و زين الارض بطول بقائه

/ 2 نظر / 4 بازدید
kolsoum

سلام وبلاگ زيبا يی داريد با مطالب جالب.ممنون از اينکه به وبلاگم سر زديد. اگه موافقيد با هم تبادل لينک کنيم. بازم سری بزنيد. بابای.

پرسپولیسی

اتفاقا دیروز نیمه شعبان بود... و امروز جمعه... و من اصلا نمی دونم باید چی گفت تو این بازار داغ حجتیه و تو این سکوت محض شیعه که گوش رو کر می کنه...