ضرغامی؛ چالش یا فرصت؟

در راستای اغتنامِ فرص و این‌ها بعد از یک‌دقیقه سکوت*، سوالی را مطرح می‌کنم که انتظار دارم از بازدیدکننده‌های محترم که در پاسخِ به آن مشارکت فرمایند:

ضرغامی‌ها فرصت هستند یا چالش؟!

*رییس رسانه ملی در مورد پخش آگهی بازرگانی شرکت نستله که شایعاتی مبنی بر وابستگی آن به رژیم صهیونیستی وجود دارد، گفت:‌ هرگونه احتمال وابستگی شرکت های بازرگانی به مراکزی که از نظر ما خطوط قرمز محسوب می شوند، از مراجع ذیصلاح کسب نظر می شود.
وی خاطر نشان کرد: در این مورد نیز از وزارت اطلاعات استعلام شد و رسما بلامانع بودن تبلیغ این کالا را اعلام کردند و طبیعی است دستگاه رسمی مثل رسانه ملی به نظرات رسمی دستگاه های مسئول توجه می کند تا شایعات مختلف.

/ 8 نظر / 5 بازدید
نظرباز!

با نگاه جذب حد اکثری اگر نگاه کنی تو این قحط الرجال فعلی ضرغامی ها فرصتند اما باید دانست که خنجر دوست کشنده تر از شمشیر دشمن است. نصیحت، خیر خواهی و اصلاح واژگانی هستند که برای دوست به کار می روند و نه دشمن. امر به معروف برای دوست است نه دشمن. بگذارید با خودی ها خودی باشیم و البته از روی محبت در راه اصلاحشان بکوشیم

بی نام

این مسلمه که ضرغامی ها برای نستله ها فرصتند!

یاسین

سلام به همه ی دوستان من هم با اجازتون آپ شدم با حقیقت محض... http://haqiqatemahz.blogfa.com/

علی

نظر شما چیه ؟ به دستگاه اطلاعات و مراجع بیشتر اعتماد دارید یا به شایعات ؟؟ بگو عزیز ؟

؟؟

خدایا شکرت ....

یاسین

بازم آپیدم یه سر به ما یزن راستی بی معرفت پیوند خودتو توی وبلاگ من ندیدی؟ پس قانون نیوتون چی شد؟ زکات هم یادت نره! التماس دعا!

رها

صدا و سیمای ما، ضرغامیها= منفعت طلبی و توجیه و توجیه

صادق

یا صداوسیما دروغ می‌گوید یا مراجع ذی‌صلاح دروغ، دروغ، دروغ...