بسم الله الرحمن الرحیم

سلام، زیباترین شروع ، برای زیبا ترین شروع کننده .

چه اسارتی است این خاک بودن و چه اسارت گاهی بد تر از خاک!

عاقبت، آنی که اسیر هر چیزی می شد الّا آنی که باید، اسیر خودش شد و من اسیر خودِ خاکم .

اما نمی خواهم امروزم مثل گذشته باشد ، زین رو تصمیم گرفته ام هر آن با خدا حرف بزنم . با همین زبانِ قاصرِ آلوده ی حقیر . آری با زبانِ خاک و به نگارش فطرت . وَ مَن یَهدِ اللهُ فَهُوَ المُهتَد ، آری گفته اند بخوانید و بخواهید . حال که می شود خواند و خواست ، چرا بهترین و زیباترینش را نه؟!

و می خواهم و می خوانم زیباترین و بهترینش را که صبر است و صبر!

و خدایا حال که می خواهم بخوانمت ، رهایم کن از منِ من و همچنان تو ، تو باش تا امیدم پا برجا بماند ، گرچه عاشقی که اطمینان نمی خواهد ، عاشقی صبر می خواهد و صبر !

حبیبِ همیشه ی من ، چقدر زیبایی ، چقدر خوبی ، چه بزرگی ، چه صبوری، چه عاشقی!

دوستت دارم و همیشه عاشقت ام. عاشق آن پرده پوشی زیبایت که گفته اند "سِترُکَ الجَمیل" است و آن دستان گشوده ی رحمتت که به حق علی (علیه السلام) همان یدِ باسطه ی شهر رحمتت است .

چه لطیف نگاهم می کنی ، گاهی حس می کنم حتی برایم بی قراری هم می کنی . مرا به بخش که به قرار هایمان دیر می رسم . کاهلی می کنم ، اما کاهل نشده ام ؛ فقط گاهی فراموشم می شود منتظرم هستی .

آری انتظار . می دانم یعنی چه ، خودت که می دانی ، از دل منتظریم ، گرچه خسته !

حرف انتظار شد یاد عزیزی افتادم . عزیزِ 1172 ساله مان . نمی دانم چه بر من رفته بود که گمش کرده بودم . راستی سلام مرا به او برسان و بگو صبر و صبرمان تمام شده !

بگو مصر وجودمان کنعان شده است و به سان یعقوب بی یوسف کور شده ایم ، بگو کشتیِ نگاهمان دیگر تابِ سیل های پی در پی را ندارد . ایوب هم که باشی رزی صبرت تمام می شود . ما که ایوب نیستیم ، ما یونس ایم ، یونسان اسیرِ دل دنیا . بگو دعایمان کند ، شاید فرجی شد . فرجِ از سیاهی ، از دروغ ، از غیبت ، از ریا ، ازشرک و حتی فرجِ از نگاه ! نگاهِ به همه چیز ، نگاهِ به تو !

برایم نامه بنویس ، منتظر جوابت هستم ای نامه ی نا نوشته خوان !

/ 7 نظر / 5 بازدید
حسن

سلام.عيدتون مبارک.يا علی

ST

pas chera up nemikoni tanbal ?montazeram

دانشجوی طلبه

سلام اينجا نوشتم جواب ميلتون رو که بدونين از وبلاگتون هم ديدن کردم. جالبه! بعد هم در www.bisu.blogfa.com ليست همه وبلاگهای دانشجويی دانشگاهمون هست که بعيد ميدونم اونجا چيزی گيرتون بياد. اجازه دادن تلفن و ... هم ندارم . اگه خيلی فوتی فوريه بگو بهشون برسونم يا شما شماره بده من بهشون بدم. يا علی مدد

برکت

سلام نمی دونم از کجا اي دی منو اوردين اما وبلاگ قشنگی داريد اگه احتمالا برم اف گذاشتيد در جواب ندادن من عمدی در کار نبوده ببخشيد