تحریم پرشین بلاگ

با تشکر از گروه سایت های پرشین بلاگ و همه ی دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند، نام رژیم سفاک صهیونیستی از لیست حذف شد اما متاسفانه نام فلسطین هنوز اضافه نشده است. منتظر تصحیح دوباره ی لیست هستیم.

i816713_Untitled2.jpg


بسم الله
خیلی فوری
در قسمت مشخصات شخصی وبلاگ های پرشین بلاگ در بخش مدیریت، در لیست کشور های جهان، نام رژیم سفاک صهیونیستی آمده و نام فلسطین نیامده!
ما در وهله ی اول این عمل را فقط اشتباهی فاحش در نظر می گیریم، اما اگر تصحیح نشود پرشین بلاگ را تا آخرین توان تحریم می کنیم.
(در ضمن دوست عزیزمان وبلاگ عین شین قاف بارها و بارها این مسئله را تذکر داده بودند اما کوتاهی از سوی مسوولین پرشین بوده است.)

این هم کد لوگوی حمایتی ما:

(گوشه ی سمت راست)

Right.gif


(گوشه ی سمت چپ)

Left.gif

/ 9 نظر / 4 بازدید
بيژن

درودبرگرامی همدل. عزيزم به عنوان يک ايرانی چند نکته را يادآور می شوم. بهترنبود به جای ساختن لوگو و گذاشتن آن در وبلاگت اين موضوع را به مسولين پرشين بلاگ تذکر می دادی؟؟ چنانچه اگر سه بار می گفتی و آنها توجهی نمی کردند بعد اين کار را می کردی؟؟ بااين کار نه تنها آب روی پرشين بلاگ به خطر می افتد بلاکه تمام کسانی که درآن وبلاگ دارند آب رويشان در خطر است. عزيزم منطقی طر فکر کن. هميشه تحريم کار خوبی نيست.

محمد

با نفر قبلی کاملا موافقم . عوض اتلاف اين همه وقت برای ساختن لوگو و پست زدن و تبليغ اين وبلاگ برای ديگران اگر با مسئولان پرشين بلاگ صحبت ميکردی بهتر نبود ؟ اين يک اشتباه سهوی بوده . که احتمالا ميخوای با اينکارت بگی که تهديد تو باعث اين امر شد که پرشين بلاگ اين رو حذف کنه . اگر مسئولان متوجه اين بشن که نام مورد نظر در ليست هست حتما خذفش می کنن . پس لطف کن باهاشون در تماس باش وبلاگ مديران : Admin.persianblog.ir ایمیل مدیران : Admin@persianblog.ir موفق باشی

آرين

سلام دوست عزيز به جای اين همه وقت هدر دادن يک ايميل چند ثانيه ای بفرست هر چند مشکل اصلی فکر نمی کنم فقط اين باشه!

ô.ô

گزارش دادن عاقلانه تر بود، اين حرکات انقلابی سر جاش ولی عجولانه است :)

محمد مهدوی

بسم الله سلام، دوستان لطف کنید و لینک عین شین قاف رو ملاحظه بفرمایید، دوست ما از یک سال پیش موضوع را گفته بودند به مسوولین در ضمن من قبل از هر پست و هر حرکتی ایمیل زدم به مدیران ارشد. بعضی دوستان نزدیک به پرشینام گفتند چون دکتر در بازداشت هستند، شما به مدیران فنی ایمیل بزنید، به آنها هم ایمیل زدمو بعد پست را زدم!!! لطفاً دیگر کامنت های تکراری نگذارید، راتی نکند یک نفری؟ صبر کن Ip ات را چک کنم ... !

سنا

بنام خدا سلام خاک عزيز من حتما اين کار رو می کنم. راستی جون من يه سر به ما بزن و نظر بده. يا حق

عليرضا

سلام خدا قوت سوم تیر روزي از جنس اخلاص بود و اگه دوست داری بیشتر برات درددل کنم یه سری به من بزن منتظرم