عرصه‌ی امتحان

لله

این‌روزها، عجیب عرصه‌ی امتحان است!

گاهی از این‌وری، گاهی از اون‌وری!

آدم باید مراقب باشد، مراقبِ خودش، مراقبِ حرف‌هاش، مراقبِ نوشته‌هاش، مراقبِ نقلِ‌قول‌هاش و...

در همین راستا، دو وبلاگ‌نویس که ارزشی محسوب می‌گردند دومطلب در وبلاگ‌هاشان نوشته‌اند که بسیاری جای تأسف دارد!

اولی

دومی

-

این روزها نمی‌دونم از دردِ اشتباه و نادانیِ که بنالم!!!

/ 9 نظر / 6 بازدید
behrooz

سلام به تمامی خوبان با مطلبي با عنوان " سلام ای عشق سلام ای مهربانیها به امیدی که سازم مهربان نا مهربانی را !!! " به روزم. -----------------چشم انتظار و منتظر نگاه شما!!! اینبار مخاطب نوشته هایم تک تک شما عزیزان هستید .

...

یاده سخنان ارزشمند امام علی(ع) افتادم...افسوس که هیچ وقت عمق سخنانشان را نفهمیدم! جایی میفرمایند:دو گروه کمر مرا شکستند یکی جاهلین مقدس مآب و دیگری منافقین و کافران زیرک... متاسفم برای کسانی که به دلیل تاسف بی جا و کورکورانه در این امتحان شکست سختی خوردند...روی سخن با هر دو گروه است...به قول شما این ور و اون ور... نمیدانم!ولی فکر کنم راه حق را پی گرفتند با رفتار باطلانه!حق و باطل را ببین که چگونه در هم آمیخته اند!!! این اسلام ایرانی ما میلنگد....خدایا به فریادمان برس... بیا که باغ پر از عطر دلربایی توست شکوفه چشم به راه گره گشایی توست خدا کند توبیایی وصبح سر بزند که بی ستاره ترین شب،شب جدایی توست اللهم عجل لولیک الفرج…

یاسین

سلام محمدم می دونی که با نظراتت سخت موافقم همیشه قیچی دو لبه داره هنر شیعه ی ناب ، بودن در میان این دو لبه، اما بریده نشدن است. اما از رنجی که می بری... لذت ببر برادرم این رنجی است که برده اند... تمام انبیاء و اولیاء شاد باش که لایقت دانسته اند که این رنج را بچشی و شاکر باش که ارزش انسانیت به نظر شهید مطهری... در رنجی است که می بریم!

فاطمه

متاسفانه بعضی ها به جای اینکه برید به خود طرف بگید که آقا جون این این این اشتباهه میرید بنر میکنید ..این اخلاق مومنانه نیست شمایی که دم میزنید از ایمان. بعدشم زود برچسب نزنید به دیگران از کجا انقدر مطمئنی که فرداروزی خودتون از این بند وبساط ها ننویسین؟ یا نکنه میخواین بگین ما ابر نفسی ان النفس لاماره بالسو در حقتوت جاری نیست؟ انکنه نقدر مغرورید که خودتون رو مبرا میبینید . یا اگر هم انقدر مطمئنیئ که خدارو شکر باید بدونید که : گنده تر از ایناش ریپ زدن مواظب باشید کلاه خودتونو باد نبره دیگه اینا که جوجه ای بیش نیستن! شرمنده ولی واقعیته! .... در ضمن احتمال میدم امام صادقی باشید.نه؟ معمولا امام صادقیا نگاه منزه از بالا دارن...الله اعلم یا حق

yeknafar

دوست عزیز، خوشحالم انصاف هنوز می‌شه پیدا کرد.....

سامی دخت

باید به اقای سرشار عزیز گفت :اقای سرشار ! مشکل اینجاست که دستگیر شدگان اگر هم سالم باشند و فاقد هرگونه بیماری، در بازداشتگاههای ما در اثر وجود ویروس !!!!!!!!!مننژیت مغزی میگیرند!!!!!!!!!(البته اینکه مننژیت یک بیماری ویروسی است کاملا واضح و مبرهن است!!!!!)این اتفاق برای برادر ِ دوست عزیز شما جناب اقای محمد روح الامینی هم رخ داد..لطفا چشمهایتان را باز کنید!

حسام

خوب‌تر این است که به هم بگوئیم و گوشزد کنیم. خودمان منتقد خودمان باشیم بهتر است تا دیگران اشتباهات‌مان را مایهٔ سرزنش‌مان کنند.