بسم الله الرحمن الرحیم

کات.

شیطان در مرکز قلبم ایمان می فروشد ، به بهای ابتلا . اگر قلب می خواهی ، اگر قلب شیطان زده ی لرزان می خواهی ، بیا . بیا که زود ، دیر است .

ساعت را نمی توانم بخوانم . قلبم تند تند می زند ، گویی فهمیده چیزی نمانده . و شیطان در مرکز قلبم ایمان می فروشد . به بهای ابتلا .

تک تک سلول هایم کافر شده اند و قلبی که شیطان در آن ایمان می فروشد ، به بهای ابتلا . ساعت را نمی توانم بخوانم و باز هم معادله ی اعداد گنگ یونانی . و استخوان هایم که سرما در مغزشان نفوذ کرده و قلبی که شیطان در آن ایمان می فروشد، به بهای ابتلا .

آه... چه سرد... اشک... چه گرم ...

و ساعت 01/00/00 و شیطانی که در این حوالی است و ایمانی که پس گرفته شده و قلبی که آرام و مطمئن می زند .

و چه زیبا بود نوای دلنشین حقیر ترین عقربه ی ساعت ثانیه شمار که می گفت : أنت المعافی .

و تو که همیشه هستی و تو که همیشه هست ای .

و ثانیه ای که به ابتلا بر من گذشت و ایمانِ در معرض فروش و گنگی چشمانم در برابر اعداد یونانی .

هر لحظه که می گذرد بزرگی ات را بیشتر حس می کنم . هر لحظه که ایمانم در معرض فروش است ، تو بزرگتر می شوی و این پندار من است و این پندار را نیک می دانم و چه خوش پنداری که عاشق را در برابر معشوق لحظه به لحظه حقیر تر کند و گاهی عاشقی اینگونه است.

داستان من و تو داستان حقارت و بزرگی است . حقارتی که عاشق بزرگ ی است و « هاربٌ مِنکَ إِلَیکَ » .

/ 4 نظر / 5 بازدید
!!~~ عشق به خدا شاهراهي به كمال ~~!!

خسته ام از ماندن ، جنس من از مرداب نيست به خدا من ذاتي زلالم ، روانم ، من بايد بروم . اينجا تنها موسيقي من لالايي خواب سرد زندان است ، من صداي خروش آبشار مهرم، من آهنگ رود بهارم ، اينجا قنديل هزار ساله زمستان است . من دلتنگ شده ام براي ديدن چيزي ديگر مي خواهم ديگر قصه اي نباشد ، ترسي نباشد . خواسته من جايي ديگر است جايي كه گريه را برايم نقد ميكنند و غم ها را نيز... اينجا خنده هايم طلبي است از ديگران ، اينجا بايد از كسي خنده گرفت ، اينجا غريب است ، غريب است ! خدايا آه را در سينه نگه داشته ام بغضي كه از گلوي من بزرگتر است واي به آن روزي كه فرياد شود ... آري بايد بروم ... جايي كه گوشي نباشد جايي كه فريادمن سكوت بيابان هيچ دلي را نشكند جايي كه ديگر بيابان هم نباشد .

raftani

داستان من و او داستان حقارت بزرگی است.

گل سرخ

لام وبلاگ زيبايي داريد . انتخاب وبلاگ شما را به عنوان وبلاگ برتر ديني در صحنه24 به نشاني http://sahneh24.ir/Default.asp?category_id=6&region_id= تبريك مي گوييم.