اولتیماتوم

این‌روزها «ریش» و «پشمِ» کلماتِ اتوکشیده‌ و بودجه‌آورِ مدیرانِ میانیِ نهادها و فحوایِ سریال‌های بی‌ریشه و حتا همان پشمِ «رسانه‌ی ملی» و استدلال‌های آقایِ «رئیس‌دفتر»  و سفره‌ی «عبوالفزلِ» خانوم‌جلسه‌ای‌های «فرمانیه» و فرمان‌های صادره از جلساتِ اقتصادیِ قرارگاهِ «...» و کمیته‌ی ف......گِ وزارتِ ارتباطاتِ مشروع و غیره و ذلک همه پُرشده‌اند از معنویات!

معنویات‌ی که نمی‌دانم ظاهرند یا تظاهر که هرچه هستند ربط‌ی به بطن و متن ندارند. ام‌روز که چندم‌ین روزِ ماهِ توست، در این خراب‌شده‌ی اجاره‌ایِ «پرژن‌بلاگ» می‌نویس‌م و بعدتر بازنشرش می‌‌ده‌م در «گوگل‌ریدر» تا همه‌ی عالم بدانند تصمیم گرفته‌ام کافر باشم به این معنویاتِ ظاهر و ظاهرِ معنویات. کافرِ حرب‌ی!

تو شاهد باش...

/ 7 نظر / 6 بازدید
نیلو

شما با یقین کافر جهان با شک مسلمان ..... فغان که نرگس جماش شیخ شهر امروز نظر به دردکشان از سرحقارت کرد

ساناز صلح دوست

كافر شدن هم جسارت مي خواهد مريد كم نخواهي داشت در اين بدعت مي گويي نه؟ببين در اين كفر به تو اقتدا مي كنم من

صفر یا صد!

جانا سخن از زبان ما می گویی

یاسین

آهای کافر حربی... من رو یاد شعر فاضل انداختی... من با یقین کافر، جهان با شک مسلمان... با این حساب اهل جهنم فرق دارند! از موضعت خوشم میاد! اما مراقب باش زیاد اغراق نکنی... همه رو به یه چوب نمیشه زد! البته میدونم منظورت هم این نیست! ناسلامتی خودتم ریشوئی! پشمالو!

مهدی مشک فروش

سلام من هم دقیقا همین طورم . یعنی حالم به هم می خوره. من هنوز خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم. خیلی با حالیید. یا علی مدد!

صادق اسدی

کافر که شدی خبرمان کن ما ایمانمان می‌لغزد

مریم رضایی

من به همه حتی به این نوشته و چیزهایی که می خوانم کافرم