بسم الله الرحمن الرحیم

روحانی شهیدی که مرد اول توسل بود . توسل به اهل بیت علیهم السلام ، توسل به مولایمان حضرت صاحب العصر والزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) . او واقعا عاشقانه می گفت یا ابا صالح.

اگر از من (آقای نویسنده) بپرسی، کسی در دوران دفاع مقدس مثل او بچه ها را وصل نکرد . هیچ کس مثل او توسل موثر نکرد . پیروزی های بزرگ را از دولتی سر ائمه داریم . از صدقه ی سر حضرت صدیقه ی کبری (سلام الله علیه) و مصطفی واسطه این خیر عظمی بود . برای او که همه چیز را در توسل می دید فرقی نمی کرد که در سنگر خانه روباهی خط شیر نشسته باشد با یک مستمع یا در بیابان دارخوین با چند هزار نفر . او روضه خوان بود . فهمیده بود رمز پیروزی چیست . حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ردانی پور تنها و گمنام به کردستان رفت و با شروع جنگ به خوزستان رفت و پس از دو سال حضور و کسب تجربه به فرماندهی سپاه سوم رسید . بعد ( بعد شهادت دوست هاش و خواستن اینکه مسوولیت رو ازش بگیرن ) همه چیز را سه طلاقه کرد و خاکی خاکی در هیئت یک تک تیر انداز به ارتفاعات 1924 رفت و در آنجا تنهای تنها به شهادت رسید . این سطور و این وبلاگ و این خاطرات شاید جرقه ای باشد برای خوب زندگی کردن . مصطفی جاذبه های زیادی داشت و بهترین آنها عروج او بود . مصطفی قشنگ شهید شد .

/ 4 نظر / 5 بازدید
استشهادی

بسم رب الشهدا و الصديقين خاک شما شفا بخش دلهاست ای شهيدان مطهر . به ما گمگشتگان سرزمين غربت نظری نمائيد که دلتنگ شمائیم. اللهم ارزقنا توفيق الشهاده فی سبيلک

استشهادی

بسم الله نويسنده بزرگوار قلم بسيار رسا و زيبايی داريد . به همين دليل تمايل به تبادل لينک با شما دارم . در صورتی که علاقمند بوديد به من خبر دهيد.

محمد

بسم الله الرحمن الرحیم این متن در مورد شهید مصطفی از من نبود . از آقای بنی لوحی بود ( ایشون نویسنده اند و کتاباشونم چاپ شده) بازم لینک می خوای؟

raftani

salaaam.2 in 2nyaye bozorg man khodamam nemishnasam che berese be u.faghat adrese weblogetuno baram send karde budan.vali khoshhal misham beshnasam.age mayel budid khoshhal misham off bezarid .idimam ke dadam.hamin..yahagh..